Sedánky

• Radost - 19.12.'03 Čaj o náborech a oddílových akcích
  • Radost - 6.6.'01 - Co všechno přinesla nová hygienická vyhláška... Něco více se dovíte na Manuálových stránkách
  • Radost - 25.1.'01 - Tentokrát se debatilo o novém krojovém předpisu, kterak se nám líbí.
  • Sfinx - 23.11.'00 - Sedánek O obvodních akcích - jejich účelnosti pro obvod a příčinách malé účasti na nich.
  • Rovering
  • Tábor I
  • a Tábor II
  • Sex, drogy (a rovering) - 10.2.'99 ve Věži
  • Družinový systém - 6.1.'00 na Radosti
  • Motivace - 1.12.'99 na Svornosti
  • Koedukace - 2.11.'99 na Vatře
  • Download shrnutí sedánků Motivace, Koedukace a Družinový systém
  • Agresivita vlčat - 30.9.'99 na Vatře (zápis nebyl vyhotoven)

• Hibi - Suma o vlčatech (věnována Hejkalovi, poté uveřejněna v časopise 45. střediska D.E.B. Šrumec a čtena 30.9.'99 na historicky prvním sedánku)

Shrnutí debat bylo k zápisům připojeno až v internetové verzi - v RTF verzi, která je nabídnuta ke ztažení, je shrnutí všech debat v jednom samostatném souboru.

"Co to jsou sedánky?"

Nejsi zdaleka první kdo se mě (a myslím nejen mě) na tuto otázku ptá. Vždy když jsem někoho "nezasvěceného" ptal, zdali jde na sedánek, zeptal se touto (no dobře možná i trochu odlišnou) otázkou - no dobře co je tedy sedánek?

Již kdysi, jak je doloženo v přiložených dokumentech, jedna velice zasloužilá Blanka připadla na tento nápad a ten dřímal a dřímal a čekla na hodinu svého zrodu. A čekal trpělivě, hledal další vhodnou hlavu, až jakýsi Česlo (jestli byl otec vodníka Česílka se s jistotou neví neboť je sice suchozemec, ale (a právě proto) chodívá oblečen v zeleném) se při návratu z jedné akce odhodlal k akci: "Přijďte k nám do klubovny, posedíme u čaje, a popovídáme si. Téma bude agresivita vlčat." A bylo to venku. Dokumenty o této první supertajné schůzy se bohužel nedochovaly ale alespoň jsme po velkých útrapách získali získali stěžejní materiál této porady, všeobjímající práci mladého nadějného literáta Hibiho o vlčatech, věnovanou mlčenlivému Hejkalovi (ne že by byl tak nemluvný, no ale v odposlechu dalších sedánků nebyl jeho hlas identifikován snad ani jednou). Z dalších faktů se pouze zjistilo, že Job nebo Česlo je ten zlej a ten druhej ten dobrej, ale už nevím kterej je kterej, že Blanka prodstřednictvím Rodné Sestry, neboť ji samotnou zklátil zákeřný Bacilus či Virius, zpestřila sedeánek jakousi poživatinou prvotřídní chuti - hrdinský to čin hodný následování, a že tam probíhal jakýsi rituál s předáváním jakého slova ze skla.

Další sedánky pak již přišly samosebou - každý měsíc se roveři a vedoucí a vši, kdo se chtějí o tématu něco dozvědět, potkat se s ostatními a pobavit se, setkají v klubovně některého z oddílů na Praze osm (zatím naštěstí vždy vši ve stejné) a při popíjení byliných výtažků s povzbuzujícími účinky (úplná zpráva z laboratoře zatím nedošla, ale podle předběžných výsledků je zde ve velkém množství konzumována zákeřná droga tein a občas někteří závislejší použijí i drogu tvrdší - takzvaný

mobil
) a kecají a kecají...

Všechny kompromitující dokumenty, které bylo možno zajistit - tzn. zápisy činnosti protistátní skupiny (kromě již zmiňovaného prvního sedánku) i ona diskutabilní, pro společnost velmi nebezpečná, Hibiho práce (píše tam něco o divergenci a imanentnosti, což zavání přímo inteligencí - no fuj!) můžete nalézti zde. Samozřejmě že tyto nebezpečné aktivity budou průběžně monitorovány.